влевовправо

Подушка ортопедическая IDEIA - Memory Foam 59х43х12 c эфектом памяти и наволочкой на молнии белая
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 23468
1 470 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Производитель: IDEIA, Украина
Размер: 59х43х12 см
Материал: трикотаж
Наполнитель: Вискоэластик, 100% премиальный безопасный пенополиуретан
Вес: 1420 г
Висота цієї подушки дорівнює 12 см. Такий показник дозволяє її комфортне використання дорослим людям, вона підходить чоловікам і жінкам. Подушка Memory Foam здатна приймати особливості будови тіла людини, лагідно підтримувати хребці, що виступають. Вона усуває ризик викривлення хребта, запобігає деформації, поліпшує кровообіг і в цілому позитивно відбивається на стані здоров’я людини. Ортопедичну подушку радять людям, що мають проблеми з шийним відділом.
Віскоеластик – це пориста пінна речовина, яка забезпечує гарну циркуляцію повітря. Подушка не створює дискомфорту у спекотну пору року. Відводить зайве тепло. Є на 100% безпечною для здоров’я людини, адже там немає середовища для розвитку мікроорганізмів.
Даний виріб продається в комплекті з трикотажною наволочкою. Наволочка має вшиту блискавку. Вона легко знімається та вдягається. Наволочку можна прати в сучасних пральних машинках при стандартних умовах. Основа подушки НЕ переться.
Подушка Memory Foam відрізняється:
сучасним наповнювачем з ефектом пам’яті;
Ортопедичними властивостями;
наволочкою, яка входить до комплектації;
ефектним зовнішнім виглядом.
Подушка забезпечує комфортні умови для нічного відпочинку та гарантує здоровий сон.
Увага, обираючи ортопедичну подушку, враховуйте, що вона потребує тривалого періоду для адаптації. Особливо, якщо ви вже маєте проблеми з шийним відділом. Час звикання може тривати декілька місяців, втім, коли до неї звикаєш, не хочеться розлучатися. Також враховуйте, що ортопедична подушка – це подушка індивідуального використання.
Переваги:
Пам`ять індивідуальних параметрів. Подушка Memory Foam – забезпечує здорові та комфортні для сну умови відпочинку. Індивідуально підлаштовується під особливості будови тіла та надійно підтримує шийний відділ.
Естетика та простота догляду. Memory Foam має естетичну форму і колір. Матеріали, що використовуються при пошитті, стійкі до різного виду забруднень, не вбирають бруд і піт. Чохол розрахований на прання окремо від основного виробу.
Безпека та наявність сертифікату. Memory Foam виготовлений із безпечних для людини матеріалів. Вони не викликають алергічних реакцій і не є місцем існування хвороботворних мікроорганізмів. Якість виробу підтверджена сертифікатом європейського рівня – OEKO-TEX® STANDARD 100.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IDEIA |
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Материал наперника/чехла | трикотаж |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основной материал наволочки | Трикотаж |
| Цвет | Белый |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры подушки | |
| Длина подушки | 43 см |
| Ширина подушки | 59 см |
| Высота подушки | 12 см |
| Вес | 1420 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 43x59 см |
- Цена: 1 470 ₴
- Способ упаковки: Фирменная упаковка










