влевовправо
-20%
Одеяло Руно - Sheep шерстяное легкое бежевое полуторное 140x205 см 160 гр/м2 (21238)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 22049
973,75 ₴
779 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ковдра вовняна 140х205 "Sheep" демісезонна
Артикул: 321.52ШКУ_Sheep
Розмір: 140х205 см
Виробник: ТМ Руно
Наповнювач: овеча вовна (80% вовна/20% ПЕ), щільність 160 г/м2, вага 460 г
Чохол: мікрофайбер( ПЕ 100%)
Теплові характеристики: ***( середня)
Упаковка: сумка ПВХ
Чохол мікрофайбер - це синтетичний матеріал нового покоління. Він пропускає повітря, тим самим підтримує комфортну температуру тіла. Перевагою цієї тканини є те, що вона не деформується і не сідає після прання, швидко висихає. Мікрофайбер прекрасно приймає форму тіла, ніжно огортає його м'якими обіймами.
Наповнювач вовна - це натуральний екологічний наповнювач, який виготовляється з овечої вовни і невеликої кількості поліефірного волокна для скріплення шерстяних волокон між собою. Ковдри з таким наповнювачем дуже теплі, відмінно зігрівають, гігроскопічні, мають лікувальні та профілактичні властивості, які забезпечують Вашому організму повноцінний і якісний сон.
Вовняна ковдра "ШКУ_Sheep" ТМ Руно - це демісезонна ковдра. Завдяки гігроскопічності овечої вовни Вам буде тепло і комфортно протягом всієї ночі. Ковдра є в різних розмірах та кольорах. Ковдри і постільні аксесуари від ТМ Руно поєднують в собі чудову якість пошиття, відмінний дизайн і хороші експлуатаційні характеристики.
Артикул: 321.52ШКУ_Sheep
Розмір: 140х205 см
Виробник: ТМ Руно
Наповнювач: овеча вовна (80% вовна/20% ПЕ), щільність 160 г/м2, вага 460 г
Чохол: мікрофайбер( ПЕ 100%)
Теплові характеристики: ***( середня)
Упаковка: сумка ПВХ
Чохол мікрофайбер - це синтетичний матеріал нового покоління. Він пропускає повітря, тим самим підтримує комфортну температуру тіла. Перевагою цієї тканини є те, що вона не деформується і не сідає після прання, швидко висихає. Мікрофайбер прекрасно приймає форму тіла, ніжно огортає його м'якими обіймами.
Наповнювач вовна - це натуральний екологічний наповнювач, який виготовляється з овечої вовни і невеликої кількості поліефірного волокна для скріплення шерстяних волокон між собою. Ковдри з таким наповнювачем дуже теплі, відмінно зігрівають, гігроскопічні, мають лікувальні та профілактичні властивості, які забезпечують Вашому організму повноцінний і якісний сон.
Вовняна ковдра "ШКУ_Sheep" ТМ Руно - це демісезонна ковдра. Завдяки гігроскопічності овечої вовни Вам буде тепло і комфортно протягом всієї ночі. Ковдра є в різних розмірах та кольорах. Ковдри і постільні аксесуари від ТМ Руно поєднують в собі чудову якість пошиття, відмінний дизайн і хороші експлуатаційні характеристики.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Руно |
| Тип одеяла | Полуторное |
| Степень теплоты | Легкое |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Наполнитель одеяла | Овечья шерсть |
| Плотность наполнителя | 160 г/м2 |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 140 см |
| Длина | 205 см |
| Вес | 460 г |
| Страна производитель | Украина |
| Сезон | Лето |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 140x205 см |
- Цена: 779 ₴
- Способ упаковки: Фирменная упаковка







