влевовправо
-20%
Одеяло Руно - Sheep шерстяное всесезонное бежевое полуторное 140x205 см 300 гр/м2 (22573)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 22056
1 011,25 ₴
809 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ковдра 140х205 вовняна "Sheep"
Артикул: 321.52ШК+У_Sheep
Розмір: 140х205
Виробник: ТМ Руно
Теплові характеристики: ****(тепла)
Колір: бежевий
Тканина чохла: мікрофайбер (100%ПЕ)
Наповнювач: овеча вовна (80% вовна/20% ПЕ) 300 г/м2
Вага наповнювача: 860 г
Вага виробу: 1675гр
Упаковка: пакет ПП
Чохол мікрофайбер - це синтетичний матеріал нового покоління. Він пропускає повітря, тим самим підтримує комфортну температуру тіла. Перевагою цієї тканини є те, що вона не деформується і не сідає після прання, швидко висихає. Мікрофайбер прекрасно приймає форму тіла, ніжно огортає його м'якими обіймами.
Наповнювач вовна - це натуральний екологічний наповнювач, який виготовляється з овечої вовни і невеликої кількості поліефірного волокна для скріплення шерстяних волокон між собою. Ковдри з таким наповнювачем дуже теплі, відмінно зігрівають, гігроскопічні, мають лікувальні та профілактичні властивості, які забезпечують Вашому організму повноцінний і якісний сон.
Вовняна ковдра "Sheep" ТМ Руно- це тепла ковдра. Завдяки гігроскопічності овечої вовни Вам буде тепло і комфортно протягом всієї ночі. Ковдра є в різних розмірах та кольорах. Ковдри і постільні аксесуари від ТМ Руно поєднують в собі чудову якість пошиття, відмінний дизайн і хороші експлуатаційні характеристики.
Артикул: 321.52ШК+У_Sheep
Розмір: 140х205
Виробник: ТМ Руно
Теплові характеристики: ****(тепла)
Колір: бежевий
Тканина чохла: мікрофайбер (100%ПЕ)
Наповнювач: овеча вовна (80% вовна/20% ПЕ) 300 г/м2
Вага наповнювача: 860 г
Вага виробу: 1675гр
Упаковка: пакет ПП
Чохол мікрофайбер - це синтетичний матеріал нового покоління. Він пропускає повітря, тим самим підтримує комфортну температуру тіла. Перевагою цієї тканини є те, що вона не деформується і не сідає після прання, швидко висихає. Мікрофайбер прекрасно приймає форму тіла, ніжно огортає його м'якими обіймами.
Наповнювач вовна - це натуральний екологічний наповнювач, який виготовляється з овечої вовни і невеликої кількості поліефірного волокна для скріплення шерстяних волокон між собою. Ковдри з таким наповнювачем дуже теплі, відмінно зігрівають, гігроскопічні, мають лікувальні та профілактичні властивості, які забезпечують Вашому організму повноцінний і якісний сон.
Вовняна ковдра "Sheep" ТМ Руно- це тепла ковдра. Завдяки гігроскопічності овечої вовни Вам буде тепло і комфортно протягом всієї ночі. Ковдра є в різних розмірах та кольорах. Ковдри і постільні аксесуари від ТМ Руно поєднують в собі чудову якість пошиття, відмінний дизайн і хороші експлуатаційні характеристики.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Руно |
| Тип одеяла | Полуторное |
| Степень теплоты | 4 сезона |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Наполнитель одеяла | Овечья шерсть |
| Плотность наполнителя | 300 г/м2 |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 140 см |
| Длина | 205 см |
| Вес | 1675 г |
| Страна производитель | Украина |
| Сезон | Всесезонный |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 140x205 см |
- Цена: 809 ₴
- Способ упаковки: Фирменная упаковка







