влевовправо

Вовняний Плед Vladi - Палермо №7 Sofa біло-червоно-чорний 140*200 полуторний оптом
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 200006015g
241 ₴
Мінімальне замовлення — 43 шт.
+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Vladi, Україна
Розмір: 140*200 см
Склад: 20% новозеландська вовна, 80% ПАН
Щільність: 275 гр/м2
Упаковка: ПВХ
Замовити товар за оптовою ціною можна також комбінуючи різні розміри і моделі. Звертайтеся до менеджера магазину.
Крім цього даний товар можна придбати в роздріб та дрібним оптом в роздрібному розділі сайту.
Розмір: 140*200 см
Склад: 20% новозеландська вовна, 80% ПАН
Щільність: 275 гр/м2
Упаковка: ПВХ
Замовити товар за оптовою ціною можна також комбінуючи різні розміри і моделі. Звертайтеся до менеджера магазину.
Крім цього даний товар можна придбати в роздріб та дрібним оптом в роздрібному розділі сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип за складом | Змішаний |
| Ширина | 140 см |
| Довжина | 200 см |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Бахрома | Є |
| Щільність | 275 г/м2 |
| Розмір | Полуторний |
| Матеріал | Вовна |
| Склад | |
| Вовна | 20 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 140x200 см |
| Колір | Комбінований |
- Ціна: 241 ₴
- Мінімальне замовлення: 43 шт.
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка


