Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Екопух, Україна
Пухова подушка виготовляється з пуху гусака холмогорської породи.
Чохол: високоякісний пухоутримувальний тик (бавовна 100%)
Склад: 100% відбірного гусячого пуху
Розмір: 40*60 см
Вага: 350 г
Упаковка: сумка з спанбонду і ПВХ на блискавці
Пухова подушка виготовляється з пуху гусака холмогорської породи.
Чохол: високоякісний пухоутримувальний тик (бавовна 100%)
Склад: 100% відбірного гусячого пуху
Розмір: 40*60 см
Вага: 350 г
Упаковка: сумка з спанбонду і ПВХ на блискавці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Экопух |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал напірника/чохла | тик |
| Наповнювач | Гусячий пух |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40x60 см |
- Ціна: 724 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


