
Плед вовняний Vladi - Палермо No7 Sofa біло-сіро-блакитний-т.синій 140*200 полуторний оптом
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 2000024812g
254 ₴
Мінімальне замовлення — 41 шт.
+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Vladi, Україна
Розмір: 140*200 см
Склад: 20% новозеландська вовна, 80% ПАН
Щільність: 275 г/м2
Паковання: ПВХ
Замовити товар за оптовою ціною можна також комбінуючи різні розміри та моделі. Звертайтеся до менеджера магазину.
Крім цього, цей товар можна придбати в роздріб і дрібному гурті в роздрібному розділі сайту.
Розмір: 140*200 см
Склад: 20% новозеландська вовна, 80% ПАН
Щільність: 275 г/м2
Паковання: ПВХ
Замовити товар за оптовою ціною можна також комбінуючи різні розміри та моделі. Звертайтеся до менеджера магазину.
Крім цього, цей товар можна придбати в роздріб і дрібному гурті в роздрібному розділі сайту.
| Склад | |
|---|---|
| Поліестер | 80 % |
| Вовна | 20 % |
| Основні | |
| Колір | Блакитний |
| Машинне прання | Так |
| Виробник | Vladi |
| Тип за складом | Змішаний |
| Довжина | 200 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Бахрома | Є |
| Матеріал | Вовна |
| Розмір | Полуторний |
| Щільність | 280 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Ширина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 140x200 см |
- Ціна: 254 ₴
- Мінімальне замовлення: 41 шт.
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

