влевовправо

Ігровий Набір Kiddi Smart - Ковчег Ноя (українською мовою)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 063404-ks
2 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір КОВЧЕГ НОЯ озвучений українською мовою та визнаний найулюбленішою іграшкою українських малюків!
Які функції є у Ковчега?
Рекомендовано професійним психологом, педагогом дошкільної освіти:
Ігровий набір КОВЧЕГ НОЯ не тільки розважить дитину, але і допоможе в розвитку таких важливих для малюка навичок:
Живлення: 2 батареї типу АА (входять до комплекту).
Розмір: 32 х 20 х 18 см.
Kiddi Smart – Ваш іграшковий експерт.
Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
- Розташуй фігурки по місцях і вирушай у дорогу!
- Кожен персонаж цього чудового Ковчега озвучений українською мовою.
- Крім фігурки Ноя, до комплекту входять фігурки тварин, які читають віршики українською та видають відповідні реалістичні звуки.
- Віршики та пісні познайомлять дитину з назвами та характеристиками тварин, допоможуть краще пізнати навколишній світ і біблійну історію.
Які функції є у Ковчега?
- при повороті штурвала лунає дзвін і звук корабельного двигуна;
- при натисканні на барила звучать веселі пісеньки українською мовою, а Ной співає пісню про Ковчег;
- на даху кораблика розміщено мініпіаніно з різнокольоровими клавішами;
- у Ковчега є колеса, тому його можна катати за собою на мотузочці.
Рекомендовано професійним психологом, педагогом дошкільної освіти:
- Репертуар пісень та віршиків - чудовий. До речі, в іграшці «Ковчег Ноя» представлено 13 віршів і 2 пісні. Вірші дитина може вивчати, повторюючи. А під пісні - танцювати та підспівувати.
- Іграшка буде цікава для віку дітей, у яких переважає вид мислення образами, бо фігурки тварин можна знімати та гратися окремо від ковчега. Штурвал - крутиться, тому є чудовим засобом для розвитку координації рухів та тренування м’язів пальців дитини. Диво-піаніно розвиває слухове сприйняття та дрібну моторику.
- Кожна тварина видає звук, що є чудовим поштовхом для звуконаслідування - базою для формування мовлення дітей раннього віку.
- Рекомендації щодо гри з дитиною ігровим набором КОВЧЕГ НОЯ Ви можете знайти на сторінці бренду в розділі «Корисні матеріали».
Ігровий набір КОВЧЕГ НОЯ не тільки розважить дитину, але і допоможе в розвитку таких важливих для малюка навичок:
- мовлення
- логіка
- кругозір
- пам'ять
- музичний слух
- дрібна моторика
Живлення: 2 батареї типу АА (входять до комплекту).
Розмір: 32 х 20 х 18 см.
Kiddi Smart – Ваш іграшковий експерт.
Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 11 шт. |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Виробник | KIDDI Smart |
| Розміри | |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплект входить | Корабель, 9 фігурок тварин, 1 фігурка Ноя |
| Свет | Нет, є |
| Розвиває | Мова, Кругозор, Логіка |
| Бренд | KIDDI SMART |
| Обмеження за віком | до 4 років |
| Термін придатності, міс. | необмежений |
| Країна походження | КНР |
| Гарантія | Гарантія не поширюється |
| Озвучена (укр.) | Українською мовою |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Озвучена | Українською мовою |
- Ціна: 2 239 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка










