влевовправо

Ігровий набір – Магнітна риболовля, що змінює колір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BX2056Z-ks
1 847 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір МАГНІТНА РИБОЛОВЛЯ, ЩО ЗМІНЮЄ КОЛІР ідеально підходить для гри в ванній або в басейні. Підготуйте все необхідне - і вперед на рибалку. Не накручуйте себе, накручуйте волосінь!
- Набір містить 2 вудки з котушками, що працюють, і магнітними гачками.
- Маленький рибалка зможе зловити 4 рибки, 2 восьминога або 2 морських коника, які входять до набору. Неймовірний улов!
- І сюрприз! Усі морські жителі змінюють колір, коли їх опускають у воду!
- Будь-яка риболовля цікава, а риболовля вдвох ще цікавіше! Приєднуйтесь до малюка!
- Батьки будуть щасливі дізнатися, що упаковка 100% підлягає переробці.
Така іграшка допоможе у розвитку:
- дрібної та великої моторики;
- зорово-моторної координації;
- уяви.
Розмір пакування: 21х9х38 cm.
Розвиваючі іграшки Battat: Будь цікавим. Будь веселим. Будь собою!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплект входить | 2 вудки, 8 фігурок |
| Свет | немає, Нет |
| Розвиває | Дрібна моторика, Концентрація уваги, Уява |
| Бренд | Battat |
| Обмеження за віком | до 3 років |
| Розмір ігрушки без упаковки висота | 33 |
| Розмір іграшки без упаковки ширина | 7 |
| Термін придатності, міс. | необмежений |
| Країна походження | КНР |
| Розмір іграшки без упаковки довжина | 8 |
| Гарантія | Гарантія не поширюється |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
- Ціна: 1 847 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка






