влевовправо

Набір для гри з піском і водою – Пісочний млин (машинка, лопатка)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BX2198Z-ks
994 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском і водою - ПІСОЧНИЙ МЛИН - чудова іграшка для кожного малюка! Вона ідеально підходить для гри на пляжі або в пісочниці!
- У комплекті є все необхідне для цікавої гри: млинок, самоскид і лопатка. З таким набором можна придумати безліч варіантів гри!
- Засипайте лопаткою пісочок, поверніть ручку, просійте пісочок через млин та відвантажуйте в самоскид. Захоплюючий та розвиваючий процес!
- Завдяки незвичайному забарвленню набір буде помітним і захопить дитину тривалою грою.
Набір для гри з піском і водою - ПІСОЧНИЙ МЛИН допоможе дитині весело та активно провести час на пляжі, а також поліпшити:
- сенсорику;
- емоційний розвиток;
- фізичний розвиток.
Ігри на пляжі з Battat: Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір: 21х30х26 cm.
Рекомендовано дарувати малюкам від 18 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 260 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1.5-4 |
| В комплект входить | млин, машинка, лопатка |
| Свет | немає, Нет |
| Розвиває | Дрібна моторика, Сенсорика, Уяву |
| Бренд | Battat |
| Обмеження за віком | до 1,5 років |
| Термін придатності, міс. | необмежений |
| Країна походження | КНР |
| Гарантія | Гарантія не поширюється |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
- Ціна: 994 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка






