влевовправо

Баттатомобіль - Еко-Сміттєвоз, колір лайм-помаранч
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BX2245D-ks
873 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Баттатомобіль - ЕКО-СМІТТЄВОЗ
Берися за роботу з яскравим автомобілем від Battat!
- Великий сміттєвоз чудово підійде для гри в пісочниці та подолає будь-які перешкоди на шляху!
- Рухомі деталі та міцний корпус машинки зроблять гру ще більш веселою та захоплюючою.
Баттатомобіль - ЕКО-СМІТТЄВОЗ допоможе малюкові у розвитку:
- уяви;
- емоційного сприйняття.
Розвиваючі іграшки Battat – Будь енергійним! Будь радісним! Будь готовий до нових пригод!
Упаковка відкрита.
Розмір упаковки - 34х17х19 см.
Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Візуальні ефекти |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1-5 |
| В комплект входить | Баттатомобіль |
| Свет | немає, Нет |
| Розвиває | Емоційний розвиток, Уяву |
| Бренд | Battat |
| Обмеження за віком | до 1 року |
| Термін придатності, міс. | необмежений |
| Країна походження | КНР |
| Гарантія | Гарантія не поширюється |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
- Ціна: 873 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка




