влевовправо

Набір для гри з піском і водою - Млинок
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BX1310Z-ks
1 214 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри з піском і водою Battat - МЛИНОК.
Дивись, як вода або пісок спускається донизу по різних доріжках!
- Великий млин з декількома маршрутами для води і піску урізноманітнить ігри в пісочниці і на пляжі
- До комплекту входить відерце і машинка-самоскид.
Набір для гри з піском і водою - Млинок Battat не тільки розважить малюка грою, але і допоможе йому розвинути:
- креативність
- сенсорику
- фізичну форму.
Ігри на пляжі з Battat - Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Розмір іграшки: 28х15х38 см.
Рекомендований вік - від 18 місяців до 8 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 380 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 1.5-8 років |
| Вік | 1.5-8 |
- Ціна: 1 214 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка










