Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Penelope, Туреччина.
М'яка подушка з натурального пуху — вибиральної якості та які віддають перевагу натуральним наповнювачам. Для сну на животі. Пух гігроскопічний — прекрасно вбирає зайву вологу та випаровує її впродовж дня. Під час пошиття продукції використовувалися тільки якісні та європейські матеріали: пухоутримувальна бавовна та натуральні пух і перо, які пройшли необхідну обробку та контроль на відповідність нормам ЄС. Маркування NOMITE говорить про те, що подушки та ковдри гіпоалергенні завдяки додатковій обробці наповнювача проти збудників алергії (відповідає Європейському стандарту EN 13186).
Розмір: 35*45 см.
Наповнювач: 90% пух, 10% перо.
Чохол: 100% пухова бавовна з кантом.
Колір: білий.
Вага: 170 г
Паковання: фірмова сумка
М'яка подушка з натурального пуху — вибиральної якості та які віддають перевагу натуральним наповнювачам. Для сну на животі. Пух гігроскопічний — прекрасно вбирає зайву вологу та випаровує її впродовж дня. Під час пошиття продукції використовувалися тільки якісні та європейські матеріали: пухоутримувальна бавовна та натуральні пух і перо, які пройшли необхідну обробку та контроль на відповідність нормам ЄС. Маркування NOMITE говорить про те, що подушки та ковдри гіпоалергенні завдяки додатковій обробці наповнювача проти збудників алергії (відповідає Європейському стандарту EN 13186).
Розмір: 35*45 см.
Наповнювач: 90% пух, 10% перо.
Чохол: 100% пухова бавовна з кантом.
Колір: білий.
Вага: 170 г
Паковання: фірмова сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penelope |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Вага | 170 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 35x45 см |
- Ціна: 5 054 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання




