влевовправо
-18%
Набір із двох подушок IDEIA 50x70 - Лови Момент білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24447
449 ₴
368,18 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: IDEIA, Україна.
Чохол: мікрофібра
Наповнювач: антиалергенне поліефірне волокно
Розмір: 50 * 70 см - 2 шт
Упаковка: фірмова ПВХ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Поліефірне волокно |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50x70 см |
- Ціна: 368,18 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка



