
Ігровий набір Moji Pops серії «Box I Like» - Улюбленці на прогулянці
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PMPSV112PL10-ks
395 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Бренд MOJI POPS - це серія неймовірних, цікавих і захопливих фігурок!
Вихованці MojiPops починають щорічне змагання в Pet Club, хто стане переможцем? Грайте з ними на гірці, піклуйтеся про них і дресируйте для перемоги. Ви чудово проведете час у веселих пригодах!
У кожної з фігурок MOJI POPS є суперздатність: вони можуть показувати свій настрій! Адже у кожного героя є личко з 2 емоціями. Потрібно його тільки повернути, щоб сумний герой став веселим або сонний став щасливим! Допоможіть героям проявити свої емоції!
До комплекту входить:
2 ексклюзивні фігурки MOJI POPS;
Аксесуари;
Елементи інтер'єру.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Озвучена - КНР;
Розвиває - Емоційний розвиток, Уміння грати, Уяву;
Бренд - Moji Pops;
Серія - Box I Like;
Звук (укр.) - ні, немає;
Живлення - не потрібне;
Батарейки входять до комплекту - Ні;
Вік - 3-10 років;
Об'єм, мл - Ні;
Розмір іграшки в упаковці ширина - 8;
Розмір іграшки в упаковці висота - 13;
Розмір іграшки в упаковці довжина - 13;
Обмеження за віком - до 36 місяців;
До комплекту входить - 2 фігурки, елементи інтер'єру;
Гарантія - Гарантія не поширюється;
Матеріал - комбіновані матеріали: пластик і папір;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moji Pops |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Юний ветеринар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Висота | 13 мм |
- Ціна: 395 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка



