Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваш малюк цікавиться скам'янілістю? Чи фанат комах? Набір серії 'Дослідник' - Розкопки скам'янілих комах обов'язково сподобаються допитливим археологам. З його допомогою вони дізнаються, що приховано всередині скам'янілих останків і які жахливі істоти там ховаються! Використовуючи інструменти, які входять у набір, юні дослідники зможуть відкопати комаху-сюрприз, як у справжній експедиції! У набір входить:Три 'скам'янілості' з комахами всередині
Дерев'яний молоток
Дерев'яне зубило
Шукайте інші цікаві набори на тему природи та досліджень у серії 'Дослідник' бренду SES Creative Гра з набором серії 'Дослідник' розвиває у дитини креативність, дрібну моторику та концентрацію уваги Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Характеристики:
Розвиває – Емоційний розвиток, Дрібна моторика, Концентрація уваги;
Бренд – SES Creative;
Звук - немає, немає;
Харчування – не потрібно;
Озвучено – ЄС;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Об'єм, мл - Ні;
Серія – Дослідник;
Вік – 4-10;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 20;
Розмір іграшки в упаковці висота – 4;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 20;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
В комплект входить: скам'янілості з комахами, інструменти;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – комбіновані матеріали: деревина, полімери;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Дерев'яний молоток
Дерев'яне зубило
Шукайте інші цікаві набори на тему природи та досліджень у серії 'Дослідник' бренду SES Creative Гра з набором серії 'Дослідник' розвиває у дитини креативність, дрібну моторику та концентрацію уваги Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Характеристики:
Розвиває – Емоційний розвиток, Дрібна моторика, Концентрація уваги;
Бренд – SES Creative;
Звук - немає, немає;
Харчування – не потрібно;
Озвучено – ЄС;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Об'єм, мл - Ні;
Серія – Дослідник;
Вік – 4-10;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 20;
Розмір іграшки в упаковці висота – 4;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 20;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
В комплект входить: скам'янілості з комахами, інструменти;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – комбіновані матеріали: деревина, полімери;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SES Creatіve |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Набір юного натураліста |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 577 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка




