
Трусики-підгузки Goo.N Plus для дітей (розмір 4(L), 9-14 кг, 44 шт.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21001511-ks
1 574 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Трусики-підгузки Goo.N Plus – це новий рівень турботи про шкіру Ваших крихт.
Японські трусики-підгузки Goo.N Plus для дітей (L, 9-14 кг) враховують особливості шкіри малюків* і запобігають подразненню та сухості.
Для цього Goo.N Plus використовує:
1. Розкішний зволожуючий лосьйон, як у серветках Elleair Lotion Tissues**, для відновлення водного балансу та посилення бар'єрної функції шкіри. Інгредієнти: гліцерин (вологоутримуючий інгредієнт), колаген та гіалуронова кислота.
2. Ультратонкі та пухнасті волокна Goo.N Plus у комбінації із зволожуючим лосьйоном Elleair**, які створюють особливо гладку текстуру для ніжного дотику та забезпечують максимальний комфорт та мінімальне тертя навіть для подразненої шкіри. Goo.N Plus на 40% більш шовковистий і вдвічі гладкіший, ніж звичайний Goo.N.
3. Високу швидкість поглинання для зменшення подразнення.
4. Еластичну гумку підгузків-трусиків для м'якості та комфорту. Кількість гумок зменшено на талії та для надійності збільшено на стегнах. Японські підгузки-трусики Goo.N Plus надійно тримаються та не травмують шкіру малюка.
Розмір L для малюків вагою 9-14 кг.
В упаковці 44 шт японських підгузків-трусиків.
* Шкіра малюків приблизно вдвічі тонша, ніж шкіра дорослої людини, в ній менше води та шкірного сала, вона схильна до сухості та більш чутлива до подразнень.
** Серветки та хусточки Elleair із зволожуючим лосьйоном - №1 на ринку Японії.
Характеристики:
Розвиває – Емоційний розвиток, Фізичний розвиток;
Звук – ні;
Харчування – не потрібно;
Бренд – Goo.N Plus;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Світло - Ні;
Звук - немає;
Країна походження – Японія;
Кількість од. в упаковці (підгузків у полібегу) – 44;
Розмір підгузника – L;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 14;
Розмір іграшки в упаковці висота – 41;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 22;
Обмеження віком - немає;
Обмеження за вагою – для дітей від 9-14 кг;
У комплект входить - 44 трусики-підгузки;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал - нетканий волокнистий матеріал, целюлоза, суперабсорбуючі полімери, еластичні матеріали, клейкі;
Термін придатності, міс. - 3 роки;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goo.N |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підгузників | Трусики |
| Розмір підгузників | 4 (Maxi/L) |
| Вага дитини | 9-14 кг |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 44 шт. |
| Повітропроникний верхній шар | Так |
| Анатомічна форма | Так |
| Індикатор наповнення | Так |
| Фіксація підгузка | Липучки |
| Виріз для пупка | Ні |
| Еластичний пояс | Так |
| Еластичні бічні манжети | Так |
| Просочення підгузників | Без просочення |
| Латекс | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Підгузник |
| Фіксація вкладиша | Липучки |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 41 см |
- Ціна: 1 574 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


