
Іграшка - Фрісбі (Колір Морський-Океан)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BX1354Z-ks
210 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Іграшка - ФРІСБІ колір морський-океан
Фрісбі з вбудованим міні-диском, що обертається, не тільки цікаво запускати, а й приємно ловити прямо в руки.
Можна крутити тарілку на пальцях, перекочувати, перекидати, тим самим тренуючи спритність рук та координацію.
Іграшка - ФРІСБІ Battat колір морський-океан допоможе дитині покращити
• фізичний розвиток
• сприйняття простору.
Ігри на пляжі з Battat – Будь активним. Будь веселим. Будь собою!
Діаметр: 23,5 см.
Рекомендовано для дітей віком 4 років.
Характеристики:
Харчування – не потрібно;
Колір – Морський океан;
Розвиває - фізичний розвиток, сприйняття простору;
Вік – 4-8;
Світло - Ні;
Бренд – Battat;
Країна походження – КНР;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 23,5;
Розмір іграшки в упаковці висота – 2;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 23,5;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить: 1 фрісбі;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – полімерні матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Фрісбі |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Блакитний |
| Діаметр | 23.5 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 23 мм |
| Довжина упаковки | 2 мм |
| Висота упаковки | 23 мм |
- Ціна: 210 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка






