влевовправо

Набір для творчості – Водні малюнки Жирафа Софі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14490S-ks
581 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Розвиває – Емоційний розвиток, Дрібна моторика, Уява;
Звук – ні;
Бренд – SES Creative;
Харчування – не потрібно;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Світло - Ні;
Звук - немає;
Серія – My first;
Вік – 1-4;
Країна походження – КНР;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 4;
Розмір іграшки в упаковці висота – 20;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 30;
Обмеження за віком – до 12 місяців;
У комплект входить - 4 картки з водними розмальовками, пензлик;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – комбіновані матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
Розвиває – Емоційний розвиток, Дрібна моторика, Уява;
Звук – ні;
Бренд – SES Creative;
Харчування – не потрібно;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Світло - Ні;
Звук - немає;
Серія – My first;
Вік – 1-4;
Країна походження – КНР;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 4;
Розмір іграшки в упаковці висота – 20;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 30;
Обмеження за віком – до 12 місяців;
У комплект входить - 4 картки з водними розмальовками, пензлик;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – комбіновані матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SES Creatіve |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча гра |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 581 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка





