влевовправо

Мозаїка 350 деталей Colorplast (37141)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 37141-ti
195 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова мозаїка на 350 деталей. 5 кольорів. Ширина детальки - 2см.
Бренд: Colorplast
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 285 г
Габарити в упаковці: 26 x 2 x 31 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: 350 деталей
Бренд: Colorplast
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 285 г
Габарити в упаковці: 26 x 2 x 31 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: 350 деталей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Класична |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 350 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 26 мм |
| Ширина упакування | 2 мм |
| Висота упаковки | 31 мм |
- Ціна: 195 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


