влевовправо

Ковдра Penelope - Thermy пухова 220*240 King size
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: svt-2000022265126
52 380 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Penelope, Туреччина
Ковдри та подушки Thermy мають унікальну властивість терморегуляції та вологообміну. Використовувана в цій серії технологія тканини Outlast - розроблена NASA, містить матеріали PCM (які змінюють свої фази) які працюють, акумулюючи тілесне тепло при нагріванні і поступово віддають його при зниженні температури тіла. Зокрема її переваги гідно оцінять люди з підвищеною температурою тіла і ті, хто страждає на зайву пітливість.
Чохол: 100% бавовна, тканина Outlast з кантом
Наповнювач: 90% пух, 10% перо
Розмір: 220*240 см
Вага наповнювача: 1056 г
Щільність наповнювача: 200 г/м2
Ступінь теплоти: TOG 10.5 (високий рівень теплоти)
Упаковка: фірмова сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penelope |
| Тип ковдри | Євро максі |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| За технологією пошиття | Ткана |
| Наповнювач ковдри | Пух, Перо |
| Щільність наповнювача | 200 г/м2 |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 240 см |
| Вага | 1056 г |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезон | Всесезонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 220x240 см |
- Ціна: 52 380 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка







