влевовправо

Герої "Monster high" MIC (31243)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31243-ti
180 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герої "Monster high" за мотивами знаменитої серії іграшок та мультфільмів. 4 пластикові героїні на підставці у комплекті. Розмір однієї – 7,5 см.
Бренд: MIC
Упаковка: Планшет
Колір: Різнобарвний
Вага з упаковкою: 100 г
Габарити в упаковці: 15 x 1.5 x 9 см
Габарити без упаковки: 15 x 2 x 9 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: 4 героя на підставці
Бренд: MIC
Упаковка: Планшет
Колір: Різнобарвний
Вага з упаковкою: 100 г
Габарити в упаковці: 15 x 1.5 x 9 см
Габарити без упаковки: 15 x 2 x 9 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: 4 героя на підставці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 100 г |
| Персонажі | Monster High |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 15 мм |
| Ширина упакування | 2 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
- Ціна: 180 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


