влевовправо

Конструктор дитячий "НІК-2", 103 дет Unika (11197)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11197-ti
268 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий різнокольоровий конструктор "НИК-2" на 103 деталі. З деталей можна побудувати будиночок з окнамі.В комплект також включені наклейки і машинки.
Бренд: Unika
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 574 г
Габарити в упаковці: 33 x 15 x 20 см
Габарити без упаковки: 33 x 15 x 20 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: 103 дет
Бренд: Unika
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 574 г
Габарити в упаковці: 33 x 15 x 20 см
Габарити без упаковки: 33 x 15 x 20 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: 103 дет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 103 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 574 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленова сумка |
| Довжина упаковки | 33 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
- Ціна: 268 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


