
Конструктор дитячий "НІК-3", 127 дет Unika (50070)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 50070-ti
373 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий різнокольоровий конструктор "НИК-3" на 127 деталей. З деталей можна побудувати будиночок з окнамі.В комплект також включені наклейки і машинки.
Бренд: Unika
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 777 г
Габарити в упаковці: 8 x 17 x 23 см
Габарити без упаковки: 8 x 17 x 23 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: 127 дет
Бренд: Unika
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 777 г
Габарити в упаковці: 8 x 17 x 23 см
Габарити без упаковки: 8 x 17 x 23 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: 127 дет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 127 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 777 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленова сумка |
| Довжина упаковки | 8 мм |
| Ширина упакування | 17 мм |
| Висота упаковки | 23 мм |
- Ціна: 373 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка

