
Конструктор дитячий "НІК-4" (179 деталей) Unika (11199)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11199-ti
469 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор дитячий "НІК-4" (179 дет). Матеріал: пластик.
Бренд: Unika
Габарити в упаковці: 52 x 18 x 18 см
Габарити без упаковки: 52 x 18 x 18 см
Бренд: Unika
Габарити в упаковці: 52 x 18 x 18 см
Габарити без упаковки: 52 x 18 x 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 179 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленова сумка |
| Довжина упаковки | 52 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 18 мм |
- Ціна: 469 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка

