влевовправо

Електрогірлянда LED 10 ламп "Ялинкова куля" 1,5 м від мережі, 220В, 50Гц MIC (197698)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 197698-ti
373 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогірлянда у вигляді набору з 10 яскравих кульок. Виглядає дуже мило і сподобається будь-кому. Працює від розетки. Випромінює тепле жовте світло. Чудово підійде для веселих новорічних свят. Виготовлено з якісних та безпечних матеріалів. Довжина 1.5м.
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Жовтий
Вага з упаковкою: 140 г
Вага без упаковки: 140 г
Габарити в упаковці: 32 x 6 x 12 см
Габарити без упаковки: 150 x 10 x 20 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Гірлянда 10 ламп
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Жовтий
Вага з упаковкою: 140 г
Вага без упаковки: 140 г
Габарити в упаковці: 32 x 6 x 12 см
Габарити без упаковки: 150 x 10 x 20 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Гірлянда 10 ламп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 10 шт. |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Упаковка | Коробка |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Управління | Кнопки |
| Тип кріплення | Гачок |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 373 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


