влевовправо

Електрогірлянда LED 10 ламп "Зірки" 1,5 м від мережі, 220В, 50Гц MIC (197699)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 197699-ti
385 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогірлянда у вигляді набору білих зірочок. Виглядає дуже мило і сподобається будь-кому. Від мережі. Випромінює тепле кольорове світло. Чудово підійде для веселих новорічних свят. Виготовлено з якісних та безпечних матеріалів. Довжина 1.5м.
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Жовтий
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 240 г
Вага без упаковки: 240 г
Габарити в упаковці: 24 x 10.5 x 12.5 см
Габарити без упаковки: 150 x 10 x 20 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Гірлянда 10 ламп
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Жовтий
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 240 г
Вага без упаковки: 240 г
Габарити в упаковці: 24 x 10.5 x 12.5 см
Габарити без упаковки: 150 x 10 x 20 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Гірлянда 10 ламп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 10 шт. |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Форма лампочки | Зірочка |
| Упаковка | Коробка |
| Вага | 240 г |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гачок |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 385 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



