Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвичайна іграшка складається з: сходи, гірки, 3 собачок і додаткових аксесуарів-декорацій. Працює від 2-х батарейок АА (немає у комлекті). Після запуску і установки собачок на верх, вони почнуть спускатися по зигзагоподібній гірці, а потім, самостійно, залазити по сходах. І так по колу. Зі світловими ефектами та музикою.
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Тип ел-тів живлення: Батарейки (АА)
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 250 г
Габарити в упаковці: 23 x 17 x 6 см
Габарити без упаковки: 17 x 32 x 12 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трек, 3 фігурки, наклейки, аксесуари
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Тип ел-тів живлення: Батарейки (АА)
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 250 г
Габарити в упаковці: 23 x 17 x 6 см
Габарити без упаковки: 17 x 32 x 12 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трек, 3 фігурки, наклейки, аксесуари
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 23 мм |
| Довжина упаковки | 17 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
- Ціна: 294 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



