Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава іграшка виконана у вигляді слоника, що вміє захоплювати предмети ротом. При натисканні на спеціальний механізм на ручці, слоник відкриває і закриває рот. Іграшка може захопити не дуже тяжкі предмети. Розмір іграшки 35х11х9 см.
Упаковка: Без упаковки
Колір: Сірий
Вага з упаковкою: 115 г
Габарити в упаковці: 11 x 35 x 9 см
Габарити без упаковки: 11 x 35 x 9 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Роборука
Упаковка: Без упаковки
Колір: Сірий
Вага з упаковкою: 115 г
Габарити в упаковці: 11 x 35 x 9 см
Габарити без упаковки: 11 x 35 x 9 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Роборука
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 9 см |
| Вага | 115 г |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
- Ціна: 197 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


