Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий набір перукаря обов'язково порадує дитину. У комплекті є дві пари ножиць (звичайні та філірувальні), гребінець, сумочка для приладдя, 2 заколки та справжній фен з насадкою, який працює від 2-х батарейок ААА (немає в комплекті). При натисканні на кнопку ввімкнення дме повітрям і гуде. Набір виконаний з якісних та міцних матеріалів.
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Рожевий
Тип ел-тів живлення: батарейки (ААА)
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 485 г
Габарити в упаковці: 7 x 39.5 x 26 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Фен, насадка, 2 пари ножиць, сумочка, гребінець, 2 заколки
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Рожевий
Тип ел-тів живлення: батарейки (ААА)
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 485 г
Габарити в упаковці: 7 x 39.5 x 26 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Фен, насадка, 2 пари ножиць, сумочка, гребінець, 2 заколки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 489 г |
- Ціна: 579 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


