влевовправо

Нічник "Ведмедик Беарбрік", 20 см, працює від мережі MIC (247453)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 247453-ti
852 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник "Ведмедик Bearbrick" - стильний та функціональний аксесуар для створення затишку в будинку. Висота 20 см, працює від мережі через USB, що робить його зручним для використання у будь-якому приміщенні. Світиться різними кольорами. Цей нічник чудово впишеться в дитячу кімнату, спальню або стане незвичайним декоративним елементом на робочому столі.
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Сріблястий
Тип ел-тів живлення: Від мережі
Кількість ел-тів живлення: 1
Ел-ти живлення в комплекті: Так
Вага з упаковкою: 330 г
Габарити в упаковці: 5 x 25 x 15 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Нічник
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Сріблястий
Тип ел-тів живлення: Від мережі
Кількість ел-тів живлення: 1
Ел-ти живлення в комплекті: Так
Вага з упаковкою: 330 г
Габарити в упаковці: 5 x 25 x 15 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Нічник
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Управління | Ручне |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Вага | 330 г |
- Ціна: 852 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


