
Сортер "Майстер" 19 деталей Максимус (113958)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 113958-ti
274 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлений конструктор з якісної міцної твердої пластмаси, не містить токсичних барвників і добавок. Великі деталі. Розвиває у дитини мислення, увагу, посидючість, уяву, фантазію, дрібну і велику моторику, точність і координацію рухів.
Бренд: Максимус
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 479 г
Габарити в упаковці: 21 x 15 x 41 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Бренд: Максимус
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 479 г
Габарити в упаковці: 21 x 15 x 41 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maximus |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Пазл |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість деталей | 19 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 479 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 21 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 41 мм |
- Ціна: 274 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка

