влевовправо

Надувний басейн "Кришталевий" Intex (16683)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16683-ti
565 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн "Кришталевий". Басейн вміщує 288 літрів. Вініловий, товщина - 0,32 мм. Для дітей від року до 5.
Бренд: Intex
Упаковка: Коробка
Колір: Синій
Тип ел-тів живлення: Немає
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 1400 г
Габарити без упаковки: 33 x 147 x 147 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Вініл
Комплектація: Басейн
Бренд: Intex
Упаковка: Коробка
Колір: Синій
Тип ел-тів живлення: Немає
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 1400 г
Габарити без упаковки: 33 x 147 x 147 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Вініл
Комплектація: Басейн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 288 л |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 565 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


