
Набір для підводного гри "Рибки" Intex (46711)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 46711-ti
246 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Являють собою невеликі кільця з грузиками. Завдання батьків розкидати їх по периметру, під водою вони будуть знаходиться в вертикальному положенні. Діти будуть їх збирати. Хто більше зібрав, той і переміг. У наборі 4 кольори.
Бренд: Intex
Упаковка: Блістер
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 260 г
Габарити в упаковці: 17 x 5 x 29 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 4 рибки
Бренд: Intex
Упаковка: Блістер
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 260 г
Габарити в упаковці: 17 x 5 x 29 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 4 рибки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Городки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 260 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 17 мм |
| Довжина упаковки | 5 мм |
| Висота упаковки | 29 мм |
- Ціна: 246 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

