влевовправо

Нічник-проектор "Зірка", музика, світло Goodway (222980)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 222980-ti
566 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріпиться на ліжечко. Вбудована колискова, що грає на двох рівнях гучності, заспокоює малюка і допомагає йому легко засинати. Проектор створює на стелі зображення, що змінюються, додаючи в кімнату елемент магії. Цей нічник-проектор не тільки функціональний, а й стимулює розвиток візуальних навичок у вашого малюка. Працює від 3-х батарейок АА (немає в комплекті).
Бренд: Goodway
Упаковка: Коробка
Колір: Жовтий
Тип ел-тів живлення: Батарейки (АА)
Кількість ел-тів живлення: 3
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 300 г
Габарити в упаковці: 16 x 14 x 9 см
Габарити без упаковки: 14 x 14 x 7 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Нічник, ремінець
Бренд: Goodway
Упаковка: Коробка
Колір: Жовтий
Тип ел-тів живлення: Батарейки (АА)
Кількість ел-тів живлення: 3
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 300 г
Габарити в упаковці: 16 x 14 x 9 см
Габарити без упаковки: 14 x 14 x 7 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Нічник, ремінець
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Жовтий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | GOODWAY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Ручне |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 566 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


