влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості "Elastic Clay". Самозастигаючий пластилін дуже пластичний, м'який та легкий. Не прилипає до рук, одягу та меблів. Застигає на повітрі протягом 3-5 годин. У такому вигляді є легким та пружним. У наборі 12 кольорів пластиліну, по 6 г у кожному стіку.
Бренд: Окто
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 170 г
Габарити в упаковці: 14 x 17 x 15 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 20 стіків пластиліну
Бренд: Окто
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 170 г
Габарити в упаковці: 14 x 17 x 15 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 20 стіків пластиліну
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Окто |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | «Розумний пластилін» |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 16-20 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 15 см |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 177 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


