влевовправо

Поліційний набір (пістолет, ніж, наручники, бінокль, димова граната, значки) Xin ye (273637)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 273637-ti
293 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір ідеально підходить для розширення рольових ігор, пов'язаних з поліційними діями. Він включає пістолет з липкими патронами і ніж, а також наручники і бінокль, що забезпечить незабутні враження. Набір виконаний із міцного пластику. Призначений для дітей віком від 3-х років.
Бренд: Xin ye
Упаковка: Коробка
Колір: Синій
Вага з упаковкою: 345 г
Габарити в упаковці: 5 x 38 x 29 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Пістолет, ніж, наручники, бінокль, димова граната, значки
Бренд: Xin ye
Упаковка: Коробка
Колір: Синій
Вага з упаковкою: 345 г
Габарити в упаковці: 5 x 38 x 29 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Пістолет, ніж, наручники, бінокль, димова граната, значки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 345 г |
- Ціна: 293 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


