влевовправо

Іграшка Кільцекид, м'який, 6 кілець MIC (204108)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 204108-ti
478 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста та весела гра, яка підійде для захоплюючого проведення часу як вдома, так і на вулиці. Мета гри: потрапити кульками на стрижень і набрати більше балів ніж суперник. Всі деталі іграшки виконані з мякого та безпечного поролону. Розмір – 43 х 43 х 16 см. Діаметр кільця – 12,5 см (6 штук у наборі).
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 295 г
Габарити в упаковці: 21 x 43 x 6 см
Габарити без упаковки: 16 x 43 x 43 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Поролон
Комплектація: Кільцекид (2 деталі), 5 стрижнів, 6 кілець
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 295 г
Габарити в упаковці: 21 x 43 x 6 см
Габарити без упаковки: 16 x 43 x 43 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Поролон
Комплектація: Кільцекид (2 деталі), 5 стрижнів, 6 кілець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Кільцеброс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Поролон |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 295 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 21 мм |
| Довжина упаковки | 43 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
- Ціна: 478 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


