
Гра "Catchball" MiC (143267)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 143267-ti
263 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра "Catchball (пастка)". Р азвівает дрібну моторику, координацію. У набір входять дві кольорові пастки для м'яча і сам м'ячик.
Упаковка: Сітка
Колір: Різнобарвний
Вага з упаковкою: 240 г
Габарити в упаковці: 19.5 x 19.5 x 8 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 2 пастки і м'ячик
Упаковка: Сітка
Колір: Різнобарвний
Вага з упаковкою: 240 г
Габарити в упаковці: 19.5 x 19.5 x 8 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 2 пастки і м'ячик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Кетчбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Висота | 8 мм |
| Вага | 240 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 19 мм |
| Довжина упаковки | 19 мм |
| Висота упаковки | 8 мм |
- Ціна: 263 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

