влевовправо

Каталка на паличці з ручкою "Каченя" (рожевий) MIC (261246)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 261246-ti
252 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка на паличці з ручкою "Каченя" – яскрава іграшка для малюків, яка зробить прогулянки ще цікавішими! Під час руху каченя весело махає крильцями та видає звук дзвіночка. Зручна ручка дозволяє дитині легко керувати іграшкою. Висота від підлоги до ручки – 58 см. Ідеальний вибір для активних ігор та розвитку координації!
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Рожевий
Вага з упаковкою: 190 г
Габарити в упаковці: 20 x 22 x 12 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Каталка, ручка, паличка
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Рожевий
Вага з упаковкою: 190 г
Габарити в упаковці: 20 x 22 x 12 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Каталка, ручка, паличка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-каталка на паличці |
| Вид | Качка |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 0.19 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 252 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


