влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий військовий набір стане чудовим доповненням дитячих сюжетно-рольових ігор. У комплекті є пістолет зі світловими та звуковими ефектами, бінокль, наручники, дві рації (велика та маленька), ніж, наручний годинник, граната, компас, жетон та свисток. Набір виконаний з якісного та міцного пластику. Для дітей віком від 3-х років.
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Зелений
Вага з упаковкою: 525 г
Габарити в упаковці: 5 x 46 x 29 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Пістолет, наручники, бінокль, жетон, свисток, компас, ніж, 2 рації, граната, годинник
Бренд: MIC
Упаковка: Коробка
Колір: Зелений
Вага з упаковкою: 525 г
Габарити в упаковці: 5 x 46 x 29 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Пістолет, наручники, бінокль, жетон, свисток, компас, ніж, 2 рації, граната, годинник
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 525 г |
- Ціна: 584 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


