Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гойдалка підвісна дерев'яна, максимум 20 кг. Розвиває вестибулярний апарат. Спритність і координацію рухів. Вчить тримати рівновагу.
Бренд: Руді
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Габарити в упаковці: 50 x 37 x 18 см
Габарити без упаковки: 50 x 37 x 18 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Дерево, текстиль
Комплектація: Гойдалка
Бренд: Руді
Упаковка: Пакет
Колір: Різнобарв'я
Габарити в упаковці: 50 x 37 x 18 см
Габарити без упаковки: 50 x 37 x 18 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Дерево, текстиль
Комплектація: Гойдалка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руді |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 37 см |
| Довжина | 18 см |
- Ціна: 620 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


