
Гра велика 2 в 1 "Кльова рибалка + KidSand" (укр) Dankotoys (47610)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 47610-ti
469 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра велика 2 в 1 "Кльова рибалка + KidSand". Кльова Риболовля - розважальна інтерактивна гра для дітей і дорослих! Ловіть рибу не виходячи з дому! KidSand - кінетичний пісок для дітей! Будуйте пісочний фігури і замки у себе вдома !. У наборі: надувна пісочниця-басейн, магнітна вудка, ручний насос, кінетичний пісок (3 кольори), 8 формочок, 15 рибок.
Бренд: Dankotoys
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 1570 г
Габарити в упаковці: 34 x 7 x 23 см
Габарити без упаковки: 34 x 7 x 23 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Надувна пісочниця-басейн, магнітна вудка, ручний насос, кінетичний пісок (3 кольори), 8 формочок, 15 рибок
Бренд: Dankotoys
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 1570 г
Габарити в упаковці: 34 x 7 x 23 см
Габарити без упаковки: 34 x 7 x 23 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Надувна пісочниця-басейн, магнітна вудка, ручний насос, кінетичний пісок (3 кольори), 8 формочок, 15 рибок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ігор з водою |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 1570 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 469 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання

