влевовправо

Залізниця "Retro Train", потяг на батарейках, 91 х 45 см xiong xian (251493)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 251493-ti
630 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залізниця Retro Train - це захоплюючий набір для маленьких любителів поїзда. Розмір дороги становить 91 х 45 см, а сама конструкція включає 15 деталей, що дає змогу створити цікаві дороги. Локомотив працює на батарейках, оснащений світлом ліхтаря та реалістичними звуковими ефектами, які можна відключити за бажанням. До комплекту також входить один вагон. Ця залізниця — чудовий подарунок для дітей, що розвиває фантазію та моторику!
Бренд: xiong xian
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Тип ел-тів живлення: Батарейки (АА)
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 515 г
Габарити в упаковці: 25.5 x 43 x 5.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Локомотив, вагон, 15 деталей
Бренд: xiong xian
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Тип ел-тів живлення: Батарейки (АА)
Кількість ел-тів живлення: 2
Ел-ти живлення в комплекті: Ні
Вага з упаковкою: 515 г
Габарити в упаковці: 25.5 x 43 x 5.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Локомотив, вагон, 15 деталей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | xiong xian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Залізничний склад |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 91 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 45 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Довжина упаковки | 43 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
- Ціна: 630 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


