Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір з тачкою. У комплекті з тачанкою є пісочний набір - граблі, лопатка (50 см.) І леечка і відерце. Виконано набір з якісного пластику. Для дітей від 3-х років.
Бренд: Технок
Упаковка: Сітка
Колір: Різнокольоровий
Вага з упаковкою: 750 г
Габарити в упаковці: 35 x 51 x 30 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: тачка, граблі, лопатка (50 см.) і леечка і відерце
Бренд: Технок
Упаковка: Сітка
Колір: Різнокольоровий
Вага з упаковкою: 750 г
Габарити в упаковці: 35 x 51 x 30 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: тачка, граблі, лопатка (50 см.) і леечка і відерце
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 750 г |
- Ціна: 511 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


