Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий іграшковий візок допоможе дитині відчути справжнім покупцем у супермаркеті. Візок місткий і стійкий. Розмір візка – 48х29х30 см, діаметр коліс 10 см. Виконана з якісного пластику. Для дітей віком від 3-х років.
Бренд: Технок
Упаковка: Без упаковки
Колір: Рожевий
Вага з упаковкою: 695 г
Габарити в упаковці: 30 x 30 x 29 см
Габарити без упаковки: 30 x 48 x 29 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: Візок
Бренд: Технок
Упаковка: Без упаковки
Колір: Рожевий
Вага з упаковкою: 695 г
Габарити в упаковці: 30 x 30 x 29 см
Габарити без упаковки: 30 x 48 x 29 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: Візок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 695 г |
- Ціна: 321 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


