Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для риболовлі буде цікавим подарунком для дитини. У комплекті є всі необхідні аксесуари: зручна вудка, поплавок, відерце, великий сачок і кольорові качечки. Фігурки качок виготовлені методом видування, вони легкі і добре плавають на воді. Виконано набір з якісного пластику.
Бренд: Технок
Упаковка: Сітка
Колір: Різнокольоровий
Вага з упаковкою: 135 г
Габарити в упаковці: 23 x 39.5 x 21 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: вудка, поплавок, відерце, великий сачок і кольорові качечки
Бренд: Технок
Упаковка: Сітка
Колір: Різнокольоровий
Вага з упаковкою: 135 г
Габарити в упаковці: 23 x 39.5 x 21 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: вудка, поплавок, відерце, великий сачок і кольорові качечки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір юного натураліста |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 21 мм |
| Вага | 135 г |
- Ціна: 205 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


