Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий пластиковий набір для зимових ігор. В комплект входить: цеберко, сніжколіп, лопатка, набір деталей для сніговика (очі, ніс-морквина, деталі для рота та ґудзик). За допомогою такого набору можна зліпити сніговика та красиво його прикрасити. Виконаний з якісного та безпечного пластику.
Бренд: Технок
Упаковка: Сетка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 405 г
Габарити в упаковці: 20 x 48 x 20 см
Габарити без упаковки: 20 x 48 x 20 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: Відерце, сніжколіп, лопатка, набір деталей для сніговика.
Бренд: Технок
Упаковка: Сетка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 405 г
Габарити в упаковці: 20 x 48 x 20 см
Габарити без упаковки: 20 x 48 x 20 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: Відерце, сніжколіп, лопатка, набір деталей для сніговика.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 405 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
- Ціна: 232 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



