влевовправо

Вагон метро металевий "АВТОПРОМ" (БЛАКИТНИЙ) Автопром (274767)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 274767-ti
328 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 549-17-77
- +380 (44) 333-40-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий вагон із серії "Автопром" - це інерційна модель з деталізованим дизайном. Внизу іграшки присутній тумблер, за допомого якого відчиняються двері, що додає реалістичності та функціональності. Інерційний механізм дозволяє іграшці рухатися самостійно, коли її відтягують назад. Вагони можна скріплювати між собою, що допомогає поєднувати інші комплекти між собою.
Бренд: Автопром
Упаковка: Коробка
Колір: Блакитний
Вага з упаковкою: 165 г
Вага без упаковки: 115 г
Габарити в упаковці: 5.5 x 20 x 7 см
Габарити без упаковки: 3.3 x 16.5 x 4 см
Матеріал: Метал
Комплектація: іграшка
Бренд: Автопром
Упаковка: Коробка
Колір: Блакитний
Вага з упаковкою: 165 г
Вага без упаковки: 115 г
Габарити в упаковці: 5.5 x 20 x 7 см
Габарити без упаковки: 3.3 x 16.5 x 4 см
Матеріал: Метал
Комплектація: іграшка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 3 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 115 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 328 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання


