влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий набір лікаря допоможе вашій дитині поринути в світ цієї професії. У комплекті ви знайдете всі необхідні інструменти для проведення процедур в ігровій формі: стетоскоп, шприц, колба для аналізів, сумочка-аптечка та інше. Подібні набори чудово розвиватимуть у дитини сюжетно-образне мислення, уяву та вміння гратися. Рекомендовано для дітей старше 3-х років.
Бренд: YI TI MENG
Упаковка: Планшет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 192 г
Габарити в упаковці: 36 x 23.5 x 4 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: стетоскоп, шприц, колба для аналізів, сумочка-аптечка та інше
Бренд: YI TI MENG
Упаковка: Планшет
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 192 г
Габарити в упаковці: 36 x 23.5 x 4 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: стетоскоп, шприц, колба для аналізів, сумочка-аптечка та інше
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YI TI MENG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 192 г |
- Ціна: 235 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменная упаковка


