
Ігровий набір серії "Wild Kids" - Казум-кід
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PSTWD066IN00-ks
239 ₴
Показати оптові ціни- +380 (44) 333-40-58
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – суперсінгс. Кожен має суперздатності, які вони завжди готові застосувати.
Професор К. виявив нову зелену енергію Kazoom, із якої виросли дуже дивні яйця. Коли малюк стосується одного з яєць, він набуває незвичайних здібностей і перетворюється на Дикого Маля! Разом з новою та дивовижною твариною Суперсінгс, яка з'являється з яйця, щоб супроводжувати малюка у всіх його нових пригодах.
У колекції 6 персонажів: Коконг, Хіс, Драко, Тентаклеш, Срібний Ріг та Рорейн. Зберіть їх усі!
У наборі:
1 Казум-кид;
1 фігурка суперсінгс;
Аксесуар;
Аркуш колекціонера.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики:
Розвиває - Емоційний розвиток, Вміння грати, Уява;
Бренд - SuperThings;
Звук – ні;
Серія – Wild Kids;
Харчування – не потрібно;
Батарейки входять у комплект - Ні;
Вік – 3-10;
Світло - Ні;
Звук - немає;
Країна походження – КНР;
Розмір іграшки в упаковці ширина – 19;
Розмір іграшки в упаковці висота – 15,5;
Розмір іграшки в упаковці довжина – 12,2;
Обмеження за віком – до 36 місяців;
У комплект входить: 1 Казум-кид, 1 фігурка, аксесуар, лист колекціонера;
Гарантія – Гарантія не поширюється;
Матеріал – полімерні матеріали;
Термін придатності, міс. - необмежений;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SuperThings |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 239 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання









